strona
domowa
mapa
strony
kontakt
Włącz bezpieczny
internet dzięki
zaporze ogniowej
ZoneAlarm Free

Instalacja

Gdy chcesz ściągnąć ZoneAlarm, system spyta Ci się gdzie chcesz zapisać program instalacyjny na swoim komputerze. Po ściągnięciu pliku, wejdź do folderu gdzie zapisałeś plik i kliknij na nim dwa razy aby rozpocząć instalację. Plik instalacyjny będzie wyglądał podobnie do tego: zlsSetup_65_737_000_en.exe

Podczas instalacji zobaczysz okieneka z kilkoma pytaniami.

Okno wyboru katalogu instalacji

Pierwszym oknem które ujrzysz jest wybór katalogu, gdzie zostanie zainstalowany program. Przed kontynuowaniem instalacji jest zalecane wyłączenie wszystkich działających aplikacji.

Wybór katalogu instalacji

Okno Rejestracji ZoneAlarm Free

W kolejnym oknie zostaniesz poproszony o podanie swojego imienia (pseudonimu) oraz adresu e-mail. Dane te są potrzebne do rejestracji, jednak jest ona nieobowiązkowa, ale dzięki niej będzie możliwa aktualizaja programu. Drugą opcją na tym ekranie jest zapisanie się na listę mailingową, dzięki której na Twoją skrzynkę e-mail będą przesyłane informacje na temat nowych produktów ZoneLabs oraz związane z bezpieczeństwem komputera. Ekran ten daje również możliwość zapoznania się z Polityką Prywatności.
Wszystkie dane podane podczas rejestracji nie zostają nikomu udostępniane.

Rejestracja ZoneAlarm Free

Ekran Licencji

Tutaj możliwe jest zapoznanie się z licencją aplikacji. Kantynuowanie instalacji jest możliwe wyłącznie w przypadku jej zaakceptowania.

Ekran Licencji

Kopiowanie plików

W dalszej części instalacji kopiowane są pliki programu do katalogu docelowego.

Kopiowanie plików

Dokończenie rejestracji

W kolejnym oknie zadanych jest kilka pytań odnośnie naszych umiejętności obsługi komputera, rodzaju połączenia z internetem, czy masz zainstalowane inne oprogramowania zabezpieczające Twojego PeCeta oraz ile razy w ciągu roku miałeś problemy z wirusami, spywarem itp.

Dokończenie rejestracji

Uruchomienie Firewall'a

Ostatnim oknem podczas instalacji jest inforamacja o zainstalowaniu zapory ogniowej oraz pytanie, czy chcemy uruchomić ZoneAlarm Free.

Uruchomienie firewalla ZoneAlarm

Copyright © 2007 by Piotr Strzelecki All rights reserved